Hirdetések 2023.02.12-én – Évközi 6. vasárnap

Köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Az idei Házasság Hete ma kezdődik, a kaposvári programokról a csakazertis.hu oldalon tájékozódhattok. Templomunkban jövő vasárnap a 9 órai szentmisében köszöntjük a tavaly házasultakat és a jubiláló házaspárokat. A szentmise után minden jelenlévő házas- és jegyespár külön áldásban részesülhet.

Érints meg engem! dicsőítő imaalkalomra hívunk benneteket ma 16 órától a templomba: gitáros énekes dicsőítés, közbenjáró ima és gyónási lehetőség lesz az esti szentmise előtt.

Biblia-kört indítunk a plébánián, az első alkalom csütörtökön 17 órakor kezdődik, majd minden hónapban a harmadik csütörtökön lesz találkozó. Szeretettel hívjuk az érdeklődőket közös olvasásra, elmélkedésre.

Az ifjúsági gitáros zenekar próbája a jövő vasárnapi szentmisére pénteken 18 órakor kezdődik a plébánián.

Rózsafüzér-társulatunk következő imaórája szombaton 17 órakor kezdődik. A következő közös imaszándék, Ferenc pápa imaszándékához csatlakozva: Az egyházközségekért.

Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után délig várunk minden iskolást és ministránst játékra, találkozóra a plébánián.

Jövő vasárnap 17:30-tól közösen imádkozzuk az Esti dicséretet a templomban. A zsolozsmáról szeretettel ajánljuk az ide kattintva elérhető ismertetőt.

A kaposvári katolikus iskola bemutató órákat tart a leendő elsősöknek és szüleiknek február 20-án és 21-én. Részletek a plakáton.