Szentmisék kérése

“Azok a krisztushívők, akik adományt adnak azért, hogy szándékukra misét ajánljanak fel, hozzájárulásukkal az egyház javát szolgálják, és ezzel az adományukkal részt vállalnak az egyház gondjából szolgálattevőinek és műveinek fenntartása terén.” (Egyházi Törvénykönyv, 946. kán.)

Szentmisék az irodában (nyitvatartási időben) kérhetők, legkésőbb 2 héttel a megjelölt dátum előtt.

Lehetőség van arra, hogy egy szentmisét több adakozó szándékára is felajánljuk, amennyiben:

• minden miseszándék-kérő beleegyezik ebbe
  • csak azonos jellegű szándékokat lehet összevonni

Miseadományok (2019. jan. 1-től):

• Csendes (kedd): 1.500,-
  • Énekes: 3.000,-

Kérjük, vegyék figyelembe a miseszándék kérésekor azt, hogy előre nem látott okokból kifolyólag megváltozhat a kért szentmise időpontja. Ezért kérjük az elérhetőség meghagyását az irodában, hogy ilyen esetben mielőbb tudjunk egyeztetni.

Januártól nem lehet miseszándékot telefonon egyeztetni. Köszönjük a megértést.