A kaposvári Szent Imre Plébánia képviselő testülete:

• Varga Péter plébános (elnök)

• John Simoneau kisegítő lelkész
  • Udvardy Márton állandó diakónus
  • Ratkóczy Gábor (világi elnök)
  • Bohár Dániel
  • Czeider Ádám
  • Dr. Rajnics Péter
  • Dr. Szabó Barna
  • Jobbágy Zsuzsanna
  • Kocsisné Németh Zsuzsanna
  • Lőrincz Attila
  • Lőrincz István
  • Szarka Lívia

Varga Péter

John Simoneau

Bohár Dániel vagyok, feleségemmel, két kisfiammal és kislányommal élek együtt Kaposváron. 2017 augusztusa óta dolgozom a plébániahivatalban. Akolitusként nemcsak munkaköri „kötelességből”, hanem lelkiismereti okból is igyekszem a plébánia életének működésében helytállni, a hívek és az atyák érdekeit képviselni.

Dr. Rajnics Péter vagyok, 2000-óta élek és dolgozom orvosként Kaposváron, azóta tartozom az egyházközséghez, immár akolitusként.
4 gyermekemmel és feleségemmel rendszeresen veszünk részt a közösségi programokon, bekapcsolódtunk a programok szervezésébe is.

Dr. Szabó Barna vagyok, 1973-ban születtem Tatabányán mérnök házaspár gyermekeként. Szüleim római katolikus hit szerint neveltek minket. 1998-ban nősültem, feleségem
(Jaczó Nóra) kaposvári családból származik.
2000 óta lakunk Kaposváron és tartozunk a
Szent Imre Plébánia közösségéhez. 4 gyerekünk született. 2000-től a Kaposi Mór Megyei Kórház Belgyógyászati osztályán dolgoztam, 2017-től családorvosként dolgozom.

Jobbágy Zsuzsanna

Udvardy Márton

Kocsisné Németh Zsuzsanna vagyok, 58 éves, házas. Férjemmel, 20 éves fiammal és édesanyámmal élek együtt. Két lányom már kirepült a családi fészekből és van egy csodálatos kis unokám. 2017 májusáig családi vállalkozásunk könyvelőirodájában dolgoztam, jelenleg a Kaposvári Egyházmegye főkönyvelője vagyok. 1993 óta járunk a Szent Imre templomba,
2000 óta végzek szolgálatot a Szent Imre Plébánia képviselő-testületében.

Lőrincz Attila vagyok. Házas, két leány, és két fiúgyermek édesapja. Több, mint egy évtizede dolgozom a médiában, változó területeken. Munkámban a lehető legjobb minőségre törekszem, hiszen, ha tehetünk valamit jól is, miért tennénk máshogy?

Ratkóczy Gábor vagyok, 56 éves magasépítő üzemmérnök vagyok és közel ötven éve a templom, negyvenöt éve a kórus közösségéhez tartozom. Három gyermekünk és 3 unokánk van. A képviselő testületnek korábban már voltam tagja, akkor túlnyomó részben a műszaki, gazdasági ügyek rendezésében vettem részt.

Lőrincz István vagyok. 2010 óta a Szent Imre plébánián dolgozom, mint karbantartó. 2017-ben akolitussá avattak, 2020-ban pedig hitoktatóként veszek részt a Kaposvári Egyházmegye életében. Feleségemmel együtt szívesen segítünk a Szent Imre-templom közösségének.

Szarka Lívia