Ifjúsági csoport

Ifjúsági csoportunk tagjaival (8. osztályosok és középiskolások) havonta két alkalommal, pénteken 18 órakor találkozunk a plébánián (Dr. Kovács-Sebestény Gyula u. 2.), a program általában közös imából, előadásból, kiscsoportos beszélgetésből és játékból áll össze.
A pénteki alkalmakon kívül is igyekszünk minél többször összejönni közös játékra, biciklizésre, filmnézésre, kirándulásra, sportolásra, vagy éppen közös nyári táborozásra.
Ha szívesen csatlakoznál vagy csak megnéznéd, kik vagyunk, mit csinálunk, gyere bátran!

A 2021/2022-es tanév alkalmainak időpontja:
szeptember 10. és 24.,
október 8. és 22.,
november 12. és 26.,
december 10.,
január 7. és 21.,
február 11. és 25.,
március 11. és 25.,
április 8. és 22.,
május 6. és 20.,
a tanévzáró alkalom pedig június 10-én lesz.

A csoport tagjai ezt írták a közösségről:

“Akik nem vallásosak, azoknak is lehetőséget ad új emberek megismerésére.
Ez egy vidám befogadó és barátságos közösség, ahol önmagát is jobban megismerheti az ember az új emberek mellett.”

“Filmnézés, közös ima, profi előadók, barátok, játékok, éneklés”

“A közösségünk nagyon fiatalos, mindig sokat nevetünk. Jó ide jönni egy fárasztó hét után. 🙂 Nagyon sok az izgalmas program, rengeteg a játék. Innen nem megy haza szomorúan senki. Szoktunk együtt korizni, társasozni, filmet nézni, mozizni. Megyünk idén paintballozni is valamikor!”