Hirdetések 2022.11.20-án – Krisztus a mindenség Királya (főünnep)

Ministránspróbát tartunk a templomban a 9 órai szentmise után, majd délig várunk minden érdeklődő iskolást találkozóra, játékra a plébánián.

Közös adventikoszorú-készítésre hívjuk a gyermekeket szüleikkel együtt, szombaton 16 órára a plébániára. Kérjük, aki tud, hozzon magával koszorúalapot, díszeket, gyertyát.

Jövő hétvégén adventtel elkezdődik az új egyházi év. Szombaton az esti szentmise előtt, 17 órától taizéi énekes szentségimádással készülünk advent kezdetére, majd a szentmise elején meggyújtjuk az első gyertyát az adventi koszorún. Szeretettel hívunk mindenkit a közös imára, adventi készületre.

Adventben (nov. 28-tól) a hétköznapi szentmisék 6:30-kor kezdődnek. Kérjük, aki vállal felolvasást ezeken a miséken, jelezze a sekrestyében vagy az irodán!

A vasárnapi katekumenátus következő alkalma nov. 27-én a 9 órai szentmise után kezdődik a sekrestyében, ami felkészítő hittan a szentségekre a felnőttek számára.