Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2024. január 7-én Urunk megkeresztelkedése – Évközi 1. vasárnap

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Érints meg engem! dicsőítő imaalkalomra hívunk benneteket jövő vasárnap 17 órától a templomba: gitáros énekes dicsőítés, közbenjáró ima és gyónási lehetőség lesz az esti szentmise előtt.

Az e havi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Aki szeretné otthona megáldását kérni, hagyja meg nevét, címét, elérhetőségét az irodában vagy a sekrestyében.  A ház megáldásakor közösen imádkozunk Istenhez az erényes családi életért és a gonosztól való oltalomért, majd meghintjük a ház akár összes helyiségét szenteltvízzel, hiszen Isten betölti a családi hajlékot, a közös életet; semmi nem idegen számára belőle.

A Férfikör következő találkozóját kedden 18 órakor tartjuk a megszokottól eltérő helyszínen. Szeretettel hívjuk az érdeklődőket közös szentírásolvasásra és beszélgetésre. A helyszínnel kapcsolatban keressétek Udvardy Marcit a 30/3344667-es telefonszámon.

Archívum

Share This