Hirdetések 2023. december 31-én – A Szent Család: Jézus, Mária és József

Hétfőn lesz Szűz Mária istenanyaságának főünnepe, mely a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Ezen a napon 9 és 19 órakor lesz szentmise templomunkban.

Január 2-tól a keddi szentmisék este 19 óra helyett, reggel 7 órára kerülnek. Ezentúl csak csütörtökön, szombaton és vasárnap lesznek esti szentmisék templomunkban.

A szentségimádás szolgálata kedden, a reggeli szentmise után, a plébániai ügyfélfogadás pedig szerda délutántól folytatódik a kiírás szerint.

Január 6-án, szombaton lesz Vízkereszt napja, Urunk megjelenésének főünnepe, mely a vasárnappal egyenrangú, parancsolt ünnepünk. Aznap reggel és este is lesz szentmise templomunkban (9 és 19 órakor).

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

A januári Adoremus átvehető a sekrestyében.

Hálásan köszönünk minden támogatást, segítséget és szolgálatot, amit a közösségért végeztek, boldog új évet kívánunk mindenkinek!