Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2024. január 28-án – Évközi 4. vasárnap

Köszönjük az ökumenikus imaórán és az agapén szolgálók és segítők munkáját és minden jelenlévőnek a közös imádságot. Köszönjük a betlehem bontásában segítők munkáját is.

Pénteken, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén a reggeli szentmisét gyertyaszentelő körmenettel kezdjük. Aki szeretne gyertyát megáldatni vagy a körmenetben részt venni, hozzon magával gyertyát a templomba.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

A Házasság Hete február 11-én kezdődik. A programokról a hirdető tv-n található plakátról, illetve a csakazertis.hu oldalon tájékozódhattok.

Segítséget kérünk a keresztelői kisingek megvarrásának szolgálatában.  Kérjük, hogy aki tudná vállalni, jelentkezzen személyesen vagy a plébánia elérhetőségeinek valamelyikén. Hálásan köszönjük ezúton is Ötvös Zoltánné (Gizi néninek) a sokéves, áldozatos szolgálatát.

Archívum

Share This