Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2024. január 21-én – Évközi 3. vasárnap

Mohay Anna csellóművész ad koncertet templomunkban szombaton (jan. 20-án) 17:30-kor. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Rózsafüzér-társulatunk imaórája szombaton (jan. 20-án) 18 órakor kezdődik. A közös imaszándék, Ferenc pápa imaszándékához csatlakozva: Az egyház sokszínűségének ajándékáért.

Ma kezdődik az ökumenikus imahét. Az imaórák mindennap 18 órakor kezdődnek, a helyszínek rendje a plakáton olvasható. Templomunkban kedden 18 órától taizéi énekes ökumenikus imaóra lesz, igét hirdet Kocsis József pünkösdi lelkipásztor. Utána szeretettel hívunk minden résztvevőt a templomudvarba agapéra. Kérjük, ennivalóval járuljatok hozzá a vendégséghez!

Szerdán 16 órától betlehembontás miatt nem lesz szentségimádás.

Személyesen kísért lelkigyakorlatot szervez a Kaposvári Imádság Háza azoknak, akik szeretnék Istennel való kapcsolatukat elmélyíteni a hétköznapokban. Jelentkezési lap az Imádság Háza facebook oldalán található, amit február 10-ig lehet leadni elektronikus formában vagy személyesen az Irgalmasság Háza portáján.

Archívum

Share This