Hirdetések 2023. november 26-án – Krisztus a mindenség Királya (főünnep)

Ma van Krisztus a mindenség Királyának főünnepe. Az esti szentmisében lesz az új képviselő testület tagjainak eskütétele. A főünnep előestéjén taizéi énekes közös szentségimádást tartunk a templomban, szombaton (11.25-én) 18 órától.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Adventi koszorú készítésére hívunk titeket jövő szombaton 15 órától a plébániára a cserkészek szervezésében. Alapanyagokat biztosítunk, várunk mindenkit szeretettel.

Jövő hétvégén adventtel elkezdődik az új egyházi év. Adventben a hétköznapi szentmisék 6:30-kor kezdődnek, gyónási lehetőség kiírás szerint lesz.

A Szent Margit Katolikus Óvoda nyílt napot tart  december 4-én 16 órától. Részleteket a plakáton olvashattok.

A következő havi Adoremus átvehető a sekrestyében.