Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2023. január 15-én – Évközi 2. vasárnap

A vasárnapi katekumenátus következő alkalma a 9 órai szentmise után kezdődik.

17:30-tól szeretettel hívunk benneteket a templomba zsolozsmázni, az Esti dicséret közös elimádkozására.

Elkezdődött az ökumenikus imahét. Ezen a héten a hétköznapi szentmisék reggel 7 órakor kezdődnek, az ökumenikus imaórák pedig 18 órakor, a helyszín a plakáton olvasható. A mi templomunkban kedden 18 órakor kezdődik a taizéi énekes imaóra. Utána szeretettel hívunk minden résztvevőt a templomudvarba agapéra. Kérjük, ennivalóval járuljatok hozzá a vendégséghez!

Ministránspróbát tartunk a templomban jövő vasárnap a 9 órai szentmise után, majd délig várunk minden érdeklődő iskolást a találkozóra, játékra a plébánián.

Pénteken a betlehem elpakolása miatt 16 órakor zárjuk a templomot.

Honlapunkon várjuk a jelentkezéseket a szombaton 16 órakor kezdődő következő plébániai ovis találkozóra, valamint a Házas estére, mely során „Mindenhol jó. De jó otthon?” címmel előadást hallgathatnak meg a házaspárok a beszélgetés előtt.

Kérjük a jegyeseket, akik idén szeretnének esküdni templomunkban, január végéig jelentkezzenek az irodában.

Egyházmegyénk fennállásának 30. évfordulójára készülve rajz- és fotópályázatot hirdet „A templom, ahol otthon vagyok” címmel. Szeretettel ajánljuk figyelmetekbe. További részletek a plakáton.

Archívum

Share This