Hirdetések 2022.06.26-án – Évközi 13. vasárnap

Köszönjük az úrnapi közös szentmisén és körmeneten való részvételt, és az oltár feldíszítését.

A csütörtök esti katekézis-sorozat szeptemberben folytatódik.

A fiatal felnőttek közösségének következő találkozója pénteken 18:30-kor kezdődik a plébánián. Szeretettel hívjuk az érdeklődőket beszélgetésre, közös imára és játékra.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után várja a rászorulóknak szánt pénz- és tartósélelmiszer-adományaitokat, elsősorban rizst és tartós tejet kérünk köszönettel.

A jövő vasárnapi perselyadományokat a Szentszék javára továbbítjuk. A Szentatya karitatív céljaira felajánlott péterfillérrel is tevékenyen megélhetjük a közösséget a világegyházzal.

A júliusra tervezett lelkigyakorlatot talán később tudja megtartani Anthony atya. A héten eldől, mikor kap vízumot, eszerint alakul majd a lelkigyakorlat időpontja.

Varga László püspök atya levelét az akolitusképzésről a hirdető tévén olvashatjátok.

júliusi Adoremus átvehető a sekrestyében.