TERVEZETT PROGRAM

Gyerekfoglalkozás (kézműves foglalkozás, lufihajtogatás, arcfestés, cserkészek, lovasok, ugrálóvár) délelőtt és délután
Ünnepélyes megnyitó (10:00)
Meghallgatlak sátor (lelki beszélgetés, gyónás)

Lángos

Játékok (fiataloknak, családoknak, időseknek)
Focibajnokság
Ebéd (12:00 – 14:00; 13 óráig lehet átvenni az ebédet)

Délután vattacukor
Házaspáros program (beszélgetés komolyabb témákról)
Bemutatók (kutyás rendőrök, tűzoltók, elsősegély)
Szentmise (17:00), plébániáink kórusainak zenei szolgálatával

FŐZŐVERSENY KIÍRÁS

Minden nevező csapatnak:

• 20 fő részére kell tartalmas egytálételt készítenie
  • az eszközökről és a hozzávalókról magának kell gondoskodnia (szükség esetén korlátozott számban, nagyobb bográcsot tudunk rendelkezésre bocsátani)
  • a támogatói ebédjegyekből befolyt összegből arányos összeget tudunk juttatni, amely az étel fő alapanyagát (pl. hús) fedezi
  • az általa készített ételt a közös ebéd céljára kell elkészítenie

Nevezés:

Amennyiben szeretne nevezni a főzőversenyre és elfogadja a fenti feltételeket, akkor kérjük, a jelentkezési felületen a megfelelő résznél jelezze, hogy részt kíván venni a főzőversenyen. A további részretekről ez alapján fogjuk értesíteni, valamint szükség szerint válaszolni a felmerülő kérdésekre.

Amennyiben előzetesen bármilyen kérdése lenne forduljon hozzánk bátran, akár e-mailben (iroda@koine.hu).