A felújítás ideje alatt gyóntatás keddenként 16:30-17:30-ig és a kiírás szerint a Találkoz-Lakban lesz a Lelki segélyszolgálat helységében.

Májusban hétköznap a reggeli szentmisék végén, szombaton pedig az esti szentmise előtt litániát imádkozunk.

Ma és május elsején nem lesz szentségimádás, ezt a szolgálatot kedden reggel a szentmise után folytatjuk.

Péntektől az esti szentmisék 7 órakor kezdődnek.

Pénteken elsőpéntek, este is lesz szentmise a kollégiumban.

Jövő vasárnap a szentmisék előtt és után várja Szeretetszolgálatunk adományaitokat, a szállítási nehézségek miatt, amíg az evangélikus templomban vannak a szentmisék, elsősorban pénzt várunk köszönettel.

Jövő vasárnap 10 órától óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a szokásos helyre, a plébániára. Az ovis hittan ideje alatt szeretettel várjuk a szülőket is kávéra és teára.