A Szent Imre Karitász a jövő vasárnapi szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.
Kérjük az imacsoportokat, hogy a teremigényeket jelezzétek hétfőig a titkar@gmail.com email címen vagy hétfőn az irodában.
Újra szervezzük a felolvasó szolgálatot. Kérjük, aki szeretne felolvasni jelezze szándékát a sekrestyében vagy az irodában.
Szeptember 14-én a 9 órai Veni Sancte-misében kérjük a Szentlélek segítségét az új tanévre, megáldjuk az iskolatáskákat, majd a mise után közös agapéra várunk benneteket!
Szeptember 15-én 18:00-kor megbeszélést tartunk a Közösségek- és a Karizmatikus Lelkiségi csoport vezetőinek a plébánián.
Előzetesen hirdetjük, hogy plébániai zarándoklatunk Kaposszentbenedekre szeptember 13-án, szombaton lesz a „Remény Zarándokai” szentévhez kapcsolódóan. Aki csak a misén szeretne részt venni, és a kijutásban segítség kell, kérjük jelezze az irodában!
Élet a Lélekben szemináriumot indítunk templomunkban október 1-jén. A program nyolc héten át szerdai napokon lesz 18:00 kezdettel. Meghívót és jelentkezési lapokat a templom előterében kihelyezett asztalon találhattok, melyeket kitöltve kérünk visszajuttatni szeptember 14-ig. Információk a meghívóban, de az irodában is lehet érdeklődni nyitvatartási időben.
Alpha kurzust indítunk október 6-án, ami lehetőséget ad arra, hogy megvitassuk az élet nagy kérdéseit, hitről, Istenről. Aki szeretne meghívni valakit, jelentkezési lapot kérhet a sekrestyében vagy az irodában.