Köszönjük a részvételt a húsvéti agapén és köszönjük a magatokkal hozott finomságokat.

Köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Érints meg engem! dicsőítő imaalkalomra hívunk benneteket ma 17 órától a templomba: gitáros énekes dicsőítés, közbenjáró ima és gyónási lehetőség lesz az esti szentmise előtt.

Jövő héten a hétköznapi szentmisék időpontjában igeliturgia lesz, csütörtök kivételével.

A gondviselés útján beszélgetéssorozat következő vendégei Udvardy Márton és Lilla lesz. Szeretettel hívunk minden érdeklődőt holnap 17 órára a templomba.

A Tehetsz magadért? sorozat keretében a bibliodrámával ismerkedhetünk az Irgalmasság Házában szerdán, 17:30-tól. Részletek a plakáton.

Rózsafüzér-társulatunk következő imaórája szombaton 18 órakor kezdődik. A közös imaszándék, Ferenc pápa imaszándékához csatlakozva: a nők szerepéért.

Közbenjáró imaszolgálatra való felkészítő kurzust tartunk május 3-4-én. A képzésnek az Irgalmasság Háza ad otthont. A képzésben való részvétel segítséget adhat az Érints meg engem imaalkalmakon való szolgálatra is. További információk a kihelyezett plakáton, valamint az Irgalmasság Házában kaphatók.

Az e havi Adoremus átvehető a sekrestyében.