Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Nyilvános szentmisék vasárnaptól (május 24-től)

Kedves Testvérek!

Varga László püspök atya továbbra is felmentést ad a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alól. Kéri „az idősebb, ill. gyengébb egészségű testvéreket, hogy továbbra is maradjanak otthon, és a szentmiseközvetítések és személyes imádságaik által kapcsolódjanak be lelkileg az egyház imádságába. Légúti panaszokkal küzdő, valamint lázas betegek nem vehetnek részt a közös liturgiákon.”

A következő óvintézkedésekkel vasárnaptól (május 24-től) a Szent Imre-templomban újra lesznek nyilvános szentmisék: – a templomban szájat és orrot eltakarva szabad csak tartózkodni – belépéskor és áldozás előtt kötelező a kézfertőtlenítés (kérjük, aki tud, hozzon magával kérfertőtlenítő szert) – kerülni kell a közvetlen érintkezéseket és legalább 1,5 m távolságot kell tartani a jelenlévőktől (kivéve az egy háztartásban élőket). Mellőzzük a kézfogás és a nyelvre áldozás gyakorlatát. – lehetőleg kerüljük a készpénzhasználatot

További részletekkel hamarosan jelentkezünk.

Archívum

Share This