Hirdetések 2022.03.27-én – Nagyböjt 4. vasárnapja

Köszönjük az országos Karitász-gyűjtésre hozott adományaitokat a háborús menekültek megsegítésére.
A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Ferenc atya betegség miatt karanténba került, ezért a héten a kiírás szerint módosul a miserend.
(A reggeli szentmisék időpontjában igeliturgia lesz.)

Keresztutat imádkozunk a templomban nagyböjt péntekjein 18 órától, ezen a héten az akolitusok vezetésével. Köszönjük a közösségek jelentkezését az imádság vezetésére.

A jövő vasárnapi perselyadományokat a Szentföld javára továbbítjuk.

Jövő vasárnap lesznek az országgyűlési választások. Mindenkit bátorítunk arra, hogy vegyünk részt és szavazzunk lelkiismeretünknek megfelelően.

A plébániai Férfi-kör megalakulásának 25. évfordulója alkalmából közösségünk zarándoklatot hirdet, melyre szeretettel hívja az egykori és a jelenlegi tagokat, valamint minden érdeklődő férfit.
Szombaton 9:30-kor indulunk a Szent Imre-templomtól a Kálváriához, útközben csendben imádkozunk.
A keresztút elimádkozása után délben püspöki szentmisét ünneplünk a donneri templomban.

Rövid ministránspróbát tartunk a templomban jövő vasárnap a 9 órai szentmise után, melyre szeretettel hívjuk a ministránsokat és az érdeklődő iskolásokat.

Jövő vasárnap 17:30-tól szeretettel hívunk benneteket a templomba, az Esti dicséret elimádkozására.

Az áprilisi Adoremus átvehető a sekrestyében.

A kecelhegyi Szent Család Katolikus Óvoda szombaton 10:00-tól délig húsvéti játszóházba hívja a szülőket 2,5 – 6 év közötti gyermekeikkel.

A Szent Margit Katolikus Óvoda húsvéti játszóházba hívja az érdeklődőket április 7-én 16:30-tól 18:00-ig (a helyszín: Búzavirág u. 20., belépés váltócipővel).