Hirdetések 2022.03.06-án – Nagyböjt 1. vasárnapja

Varga László megyéspüspök az alábbi rendelkezéseket hozza március 7-től: Nem kötelező a maszk viselése és a nagyobb távolság tartásának előírása. Nem kötelező érvényűek azok a liturgikus korlátozások sem, amelyek kizárólag a járvány miatt léptek életbe. Kérem, hogy továbbra is felelősen és körültekintően járjunk el.

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat, mellyel a Katolikus Karitász segítségnyújtását támogatjuk az Ukrajnából menekülők számára.

A kiírás szerinti napokon az esti szentmisék előtt, 17:40-kor közösen elimádkozunk egy tized rózsafüzért a templomban a békéért.

A mai szentmisék után hamvazkodhatnak mindazok, akik szerdán még nem tették meg.

Rövid ministránspróbát és -találkozót tartunk a templomban a 9 órai szentmise után, melyre szeretettel hívjuk a ministránsokat és az érdeklődő iskolásokat.

Ma 17:30-tól szeretettel hívunk benneteket a templomba, az Esti dicséret közös elimádkozására.

Péntekenként 18:00 órától keresztutat imádkozunk a templomban, ezen a héten a Rózsafüzér társulat vezetésével. Köszönjük a közösségek jelentkezését a keresztút imádkozásának vezetésére.

A múlt hétre tervezett ovis találkozót ezen a héten tartjuk meg a plébánián pénteken 16:30-tól 17:30-ig. Szeretettel hívjuk az óvodásokat és szüleiket.

Jövő vasárnap este a szentmise előtt gitáros énekes dicsőítésre hívunk benneteket a templomba 17:15-től.