Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2022.01.23-án – Évközi 3. vasárnap

Köszönjük az ökumenikus imaórán és az agapén szolgálók, segítők munkáját.

Ma este fél órával az esti szentmise előtt zsolozsmázásra hívunk benneteket a templomba, az Esti dicséret elimádkozására.

Folytatjuk katekézis-sorozatot a „Hiszek. Kis katolikus katekizmus” című könyv alapján. Csütörtökönként az esti szentmisében lesznek az elmélkedések. A következő rész témája a bűnök bocsánata (99-100. oldal).

6 alkalmas jegyeskurzust indítunk a plébánián március 6-tól vasárnaponként az esti szentmise után. A kurzus elvégzése feltétele a templomi esküvőnek. Szeretettel várjuk a házasságra készülők jelentkezését a szentimreplebania.hu honlapon.

A Mária Rádió Kaposváron és környékén is fogható (FM 93,1 MHz), valamint ingyenes újságot is kiad. Kérjük, vigyetek egy mintapéldányt magatoknak és ismerőseiteknek, akikről azt gondoljátok, szívesen olvasnák.  A borítékban egy levél is található, a Mária Rádió ingyenes újságjának megrendelési lehetőségeivel.

Archívum

Share This