Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Ma este a szentmise előtt gitáros énekes dicsőítésre hívunk benneteket a templomba 17:15-től.

Hétfőn 16 óráig lesz szentségimádás a betlehem bontása miatt.

Az ifjúsági gitáros zenekar próbája a jövő vasárnapi szentmisére pénteken 18 órakor kezdődik a templomban.

Rózsafüzér-társulatunk következő imaórája szombaton 17 órakor kezdődik.

Ministránspróbát tartunk a templomban a jövő vasárnapi 9-es mise után, majd délig várjuk a résztvevőket a plébánián. Szeretettel hívjuk az iskolásokat.

Jövő vasárnap fél órával az esti szentmise előtt zsolozsmázásra hívunk benneteket a templomba, az Esti dicséret elimádkozására.

Az idei ökumenikus imahét január 16-tól 23-ig tart. Az ökumenikus imaórák minden nap 18 órakor kezdődnek, a helyszín a plakáton olvasható. Templomunkban 18-án, kedden 18 órakor kezdődik a taizéi énekes ökumenikus imaóra. Aznap reggel 7 órakor lesz szentmise templomunkban.

6 alkalmas jegyeskurzust indítunk a plébánián március 6-tól vasárnaponként az esti szentmise után. A kurzus elvégzése feltétele a templomi esküvőnek. Szeretettel várjuk a házasságra készülők jelentkezését a szentimreplebania.hu honlapon.