Hirdetések 2021.12.26-án – Szent Család vasárnapja

Köszönjük a jelenléteteket és a hozzájárulásotokat a múlt vasárnapi agapéhoz, valamint a templom feldíszítését karácsonyra.

Szilveszter napján hálaadásra hívunk benneteket a templomba: 17 órától közös szentségimádásban, majd a 18 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt évért és gondviseléséért.

Január 1-je Szűz Mária istenanyaságának főünnepe, mely a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Ezen a napon 9 és 18 órakor lesz szentmise templomunkban. A vasárnapokhoz hasonlóan az előző esti szentmise is érvényes erre az ünnepre.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Jövő vasárnap 17:30-kor elimádkozzuk a templomban az Esti dicséretet, melyre szeretettel hívunk minden érdeklődőt.

Pénteken zárva lesz az iroda, a héten hétfőn és szerdán lesz ügyfélfogadás a megszokott időben. A szentségimádás január 3-án reggel folytatódik templomunkban.

A januári Adoremus átvehető a sekrestyében.