Hirdetések 2021.12.19-én – Advent IV. vasárnapja

Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász karácsonyi csomagjaihoz nyújtott segítségeteket: adományt, beszerzést, pakolást, csomagolást és szállítást.

A 9 órai szentmise után szeretettel hívjuk plébániánk minden tagját agapéra a templomudvarba. Kérjük, süteménnyel vagy innivalóval járuljatok hozzá a vendégséghez!

Ministránstalálkozót tartunk az agapé után délig a plébánián. Szeretettel hívjuk az iskolásokat.

Ma este 17:30-tól zsolozsmázásra hívunk benneteket a templomba, az Egyház hivatalos közösségi imádságára.

Kedden a mise után egész nap zárva lesz a templom betlehemépítés miatt.

Szerdán 16 óráig tart a szentségimádás, 18 órakor kezdődik a Vikár Béla Kórus koncertje a templomban.

Az ünnepi miserendet a plakáton és az eseménynaptárban olvashatjátok. Karácsony ünnepén éjfélkor és 10:30-kor is lesz ünnepi szentmise, utóbbin a Szent Imre Kórus énekel. Jövő vasárnap, Szent Család vasárnapján szeretettel hívjuk a családokat, ők külön áldásban részesülhetnek.