Hirdetések 2021.12.12-én – Advent III. vasárnapja

Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Karácsonyi jótékonysági vásárt tartunk ma 10 órától délig a kollégium épületében (a volt Találkoz-Lakban). Megközelíteni a kollégium főbejárata melletti vaskapun át lehet. A karácsonyi vásár bevételét a Szent Imre Karitász karácsonyi csomagjainak elkészítésére fordítjuk.

Ma este a szentmise előtt gitáros énekes dicsőítésre hívunk benneteket a templomba 7:15-től.

Rózsafüzér-társulatunk következő imaórája szombaton 17 órakor kezdődik.

Jövő vasárnap a reggeli szentmise után szeretettel hívjuk plébániánk minden tagját agapéra a templomudvarba. Kérjük, süteménnyel vagy innivalóval járuljatok hozzá a vendégséghez!

Ministránstalálkozót tartunk jövő vasárnap az agapé után délig a plébánián. Szeretettel hívjuk az iskolásokat.

Jövő vasárnap fél órával az esti szentmise előtt zsolozsmázásra hívunk benneteket a templomba, az Egyház hivatalos közösségi imádságára.