Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2021.11.21-én – Krisztus Király vasárnapja

Ministránspróbát tartunk a templomban a 9 órai szentmise után, majd délig várjuk a résztvevőket a plébánián hittanra és játékra. Szeretettel hívjuk a ministránsokat és az érdeklődő iskolásokat.

A mai perselyadományokat a Karitász munkájára fordítjuk.

Jövő hétvégén, advent első vasárnapjával elkezdődik az új egyházi év. A szombat esti szentmise elején imádság keretében meggyújtjuk az első gyertyát az adventi koszorún. Az adventi hétköznapokon 6:30-kor kezdődik a szentmise, szentgyónást végezni a kiírt időpontokon kívül egyénileg megbeszélt időpontban is lehetséges.

Adventi lelkigyakorlatunkat Sándor László atya, nagyatádi plébános vezeti a péntek, szombat és vasárnap esti szentmisék keretében. Mindhárom nap lesz gyónási lehetőség a szentmise előtti órában. Pénteken reggel nem lesz mise. Szombaton 15 órától a cserkészek vezetésével adventikoszorú-készítést tervezünk a plébánián, 17 órakor pedig taizéi énekes szentségimádást a templomban, a gyertyagyújtás és a lelkigyakorlatos szentmise előtt. Szeretettel hívunk mindenkit.

Archívum

Share This