Hirdetések 2021.09.26-án – Évközi 26. vasárnap

Köszönjük a plébániai zarándoklaton és az egyházmegyei zsinat megnyitóján szolgálatot vállalók idejét és segítségét, valamint a süteményeket a vendégséghez.

A felnőttek számára meghirdetett hittan és felkészítő a beavató szentségekre (keresztség, elsőáldozás, bérmálás) első alkalma hétfőn 16:30-kor kezdődik a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Októberben rózsafüzért imádkozunk a templomban a szentmisék előtt vagy után, a kiírás szerint.

Az októberi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Az ifjúsági gitáros zenekar próbája a jövő vasárnapi szentmisére pénteken 18 órakor kezdődik a templomban.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Ministránspróbát tartunk a templomban a jövő vasárnapi 9 órai szentmise után, melyre szeretettel hívjuk és várjuk a ministránsokat és az érdeklődő iskolásokat.