Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Rózsafüzértársulatunk következő imaórája szombaton 18 órakor kezdődik.

A jövő vasárnapi gitáros 9-es misében adunk hálát Istennek az elmúlt tanévért. Szeretettel hívunk minden érintettet.

Még lehet jelentkezni a szeptemberben induló bérmálási felkészítő csoportba. Szeretettel hívjuk a 8. osztályosokat és középiskolásokat. Jelentkezni a hitoktatóknál és az irodában lehet. A jelentkezési lap letölthető a szentimreplebania.hu/plebaniai-hitoktatas/ oldalról is.

A szeptemberi Eucharisztikus Kongresszusra egyházmegyénk Ifjúságpasztorációs Irodája közös buszt szervez a 16-30 év közötti korosztály számára. A jelentkezési határidő június 20-a. Szeretettel ajánljuk a fiataloknak. Részletek a plakáton olvashatók.

A többiek a kongresszusra való jelentkezéshez itt találnak segítséget. Akik tavaly regisztráltak, már csak a jegyeiket kell lefoglalniuk.

Júliustól megváltozik templomunkban a vasárnapi szentmisék rendje: 9 és 19 órakor ünneplünk szentmisét. A szombat esti szentmise is a vasárnaphoz tartozik.

Püspök atya június 26-án 10:30-kor pappá szenteli Antal Zsolt és Molnár Ákos diakónusokat a nagykanizsai Jézus Szíve Plébániatemplomban. Imádkozzunk a szentelendőkért és új hivatásokért is!

A plébániai unió által szervezett szennai napközis gyerektáborba szeretettel várják az iskolások jelentkezését június 15-ig. Részletek a plakáton és a koine.hu/gyerektabor oldalon.

Szeretettel ajánljuk a plakátokon meghirdetett táborokat az érintetteknek, valamint a pannonhalmi bencések által júl. 19-től 21-ig a 20-45 év közöttieknek meghirdetett Fitnesz lelkigyakorlatot, melyben sport és spiritualitás, fitnesz és imádság szerves egységet alkot. További részletek és jelentkezési lehetőség.