Hirdetések 2021.06.06-án – Krisztus Szent Teste és Vére – Úrnapja

Hálásan köszönjük a múlt szombati és az úrnapi közös szentségimádáson szolgálók munkáját és a részvételt minden jelenlévőnek.

Szeretettel hívjuk a ministránsokat és az érdeklődő diákokat a tanév utolsó találkozójára 10-től 12 óráig.

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer-és pénzadományaitokat.

A püspökök testülete köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk egyházi egy százalékával a Magyar Katolikus Egyházat támogatták.

Még lehet jelentkezni a szeptemberben induló bérmálási felkészítő csoportba. Szeretettel hívjuk a 8. osztályosokat és középiskolásokat. Jelentkezni a hitoktatóknál és az irodában lehet. A jelentkezési lap letölthető a szentimreplebania.hu/plebaniai-hitoktatas/ oldalról is.

A következő felnőtteknek szóló hittan és találkozó, ahol a katekizmus múlt heti szakaszát és a hittel kapcsolatos kérdéseket beszéljük meg, hétfőn 16:30-kor kezdődik a plébánián. Szeretettel várunk minden érdeklődőt; azokat is, akik szeretnének valamelyik szentség felvételére felkészülni.

Házszentelést az év során bármikor lehet kérni az irodában vagy a sekrestyében név és elérhetőség megadásával.

Júliustól megváltozik templomunkban a vasárnapi szentmisék rendje: 9 és 19 órakor ünneplünk szentmisét. A szombat esti szentmise is a vasárnaphoz tartozik.

Szeretettel várják a szülőket és gyerekeket a katolikus óvoda játszóházába csütörtökön 16:30-tól. Részletek a plakáton.

A szeptember 5-12. között megrendezésre kerülő Nemzeti Eucharisztikus Kongresszusra való jelentkezéshez itt találtok segítséget. Akik tavaly regisztráltak, már csak a jegyeiket kell lefoglalniuk.