Hirdetések 2020.12.27-én – Szent Család vasárnapján

Szilveszter napján hálaadásra hívunk benneteket a templomba: 17 órától közös szentségimádásban, majd a 18 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt évért és gondviseléséért.

Január 1-je Szűz Mária istenanyaságának főünnepe, mely a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Ezen a napon 9 és 18 órakor lesz szentmise templomunkban.

A szentségimádás január 2-án, szombaton reggel folytatódik a templomban.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

A januári Adoremus átvehető a sekrestyében.

Ferenc pápa december 8-án tette közzé Atyai szívvel kezdetű apostoli levelét abból az alkalomból, hogy Szent Józsefet, Mária jegyesét 150 éve nyilvánították a Katolikus Egyház védőszentjévé. Az egyházfő egyúttal meghirdette a Szent József-évet december 8-tól.
Szeretettel ajánljuk figyelmetekbe a következő oldalt, mely az online közvetített liturgiák (szentmise és zsolozsma) gyűjteménye és egy bejegyzést a vasárnapok megszenteléséről.