Hirdetések 2020.12.20-án – Advent 4. vasárnapja

Az ünnepi miserend a kiírás szerint alakul.

Betlehem-építés miatt hétfőn nem lesz szentségimádás, és a templom is zárva lesz a reggeli szentmisét követően. December 24-től nem lesz szentségimádás. Január 2-án, szombaton reggel folytatódik.

Jövő vasárnap, Szent Család vasárnapján a szentmisék végén a családok külön áldásban részesülhetnek.
Szilveszter napján közös hálaadásra hívunk benneteket a templomba: 17 órától közös szentségimádásban és utána a 18 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt évért és gondviseléséért.
A januári Adoremus átvehető a sekrestyében.
Ferenc pápa december 8-án tette közzé Atyai szívvel kezdetű apostoli levelét abból az alkalomból, hogy Szent Józsefet, Mária jegyesét 150 éve nyilvánították a Katolikus Egyház védőszentjévé. Az egyházfő egyúttal meghirdette a Szent József-évet december 8-tól.
Szeretettel ajánljuk figyelmetekbe a következő oldalt, mely az online közvetített liturgiák (szentmise és zsolozsma) gyűjteménye és egy bejegyzést a vasárnapok megszenteléséről.
Áldott karácsonyt kívánunk: Ferenc atya és a Szent Imre Plébánia munkatársai