Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2020.08.09-én – Évközi idő 19. vasárnapján

Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Szombaton ünnepeljük Szűz Mária mennybevételét, ez a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Akinek lehetősége van, vegyen részt valamelyik főünnepi misén. Templomunkban pénteken és szombaton 18 órakor lesz főünnepi szentmise a lelkigyakorlat keretein belül.

Laci atya lelkigyakorlata csütörtökön kezdődik, a helyszínen csak a kaposváriak vehetnek részt rajta. Mindhárom nap este 6 órakor lesz szentmise a templomban. A templomi nyitvatartás is változik a lelkigyakorlat miatt.

Kérünk minden csoportot és közösséget, aki a következő tanévben szeretné valamelyik plébániai termet rendszeresen használni, jelezze igényét péntekig az irodán e-mailben vagy személyesen.

Rózsafüzértársulatunk augusztusi imaórája 22-én, szombaton 18 órakor kezdődik.

 

Archívum

Share This