Hirdetések 2020.08.02-án – Évközi idő 18. vasárnapján

Biztos vagyok ugyanis abban, hogy sem halál, sem élet, sem angyalok, sem fejedelemségek, sem jelenvalók, sem eljövendők, sem hatalmasságok, sem magasság, sem mélység, sem egyéb teremtmény el nem szakíthat bennünket Isten szeretetétől, amely Krisztus Jézusban, a mi Urunkban van.

(Róm 8, 38-39)

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Az augusztusi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Kérünk minden csoportot és közösséget, aki a következő tanévben szeretné valamelyik plébániai termet rendszeresen használni, jelezze igényét augusztus 15-ig az irodán e-mailben vagy személyesen.

Laci atya augusztusi lelkigyakorlatán a helyszínen csak a kaposváriak vehetnek részt. Részletek a plakáton és az egyházmegye honlapján olvashatók.

Egyházmegyei ifjúsági nap lesz Siófokon augusztus 22-én. Jelentkezés: ITT.