Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2020.07.05-én – Évközi idő 14. vasárnapján

A mai perselyadományokat a Szentszék javára ajánljuk fel.

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

MISERENDVÁLTOZÁS

Júliusban és augusztusban megváltozik a vasárnapi szentmisék rendje: 9:00-kor és 19:00-kor ünneplünk szentmisét. A szombat esti szentmise is a vasárnaphoz tartozik.
„A szentmisén való részvétel kötelezettségének eleget tesz, aki bárhol, katolikus rítus szerint végzett misén jelen van, akár magán az ünnep napján, akár az előző nap estéjén.” (Egyházi Törvénykönyv, 1248. kánon)

Szeptembertől folytatjuk az állandó szentségimádást a kihelyezett Oltáriszentség előtt. Addig is minden nap nyitva lesz a templom a kiírt időpontokban, bármikor be lehet jönni imádkozni az Úr jelenlétében.

A megrendelt júliusi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Laci atya nyári lelkigyakorlata augusztus 13–15-ig kerül megrendezésre templomunkban. A helyszínen csak a kaposváriak vehetnek részt, a többiek online követhetik a lelkigyakorlatot Laci atya Facebook-oldalán. A részvételhez nincs szükség előzetes jelentkezésre.

Archívum

Share This