Hirdetések 2020.06.14-én – Krisztus Szent Teste és Vére (Úrnapja)

Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

A püspöki rendelkezés értelmében nem kötelező a szájmaszk viselése a templomban, ha tartjuk a legalább 1,5 m védőtávolságot.

Szeretettel hívunk mindenkit taizéi énekes közös szentségimádásra ma (június 13-án) 18 órától.

A Kaposvári Egyetem idén is indít Keresztény értékrendű vezetés továbbképzést. Részletek a plakáton.

Fejes János diakónust pappá, Antal Zsolt papnövendéket diakónussá szenteli Varga László püspök atya június 27-én 10:30-kor Nagykanizsán. A szentmisén csak a meghívottak vehetnek részt személyesen, a többiek online kapcsolódhatnak be, másnap pedig a tévében lehet megtekinteni a felvételt. Imádkozzunk a szentelendőkért!