Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2020.06.07-én – Szentháromság vasárnapja

A püspöki konferencia közleménye szerint június 14-től, Úrnapjától kezdődően visszavonásra kerül a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alóli felmentés. Idősebb, veszélyeztetett, illetve beteg testvéreinkre, továbbá azokra, akik kötelességüket teljesítik, a kötelezettség nem vonatkozik, ők imádsággal és az isten- és emberszeretet egyéb cselekedeteivel szenteljék meg az Úr napját.

A Szent Imre Karitász szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat, amit akár átutalással is eljuttathattok a karitásznak.

Idén is csatlakozunk a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus által meghirdetett úrnapi szentségimádáshoz: szeretettel hívunk mindenkit taizéi énekes közös szentségimádásra szombaton 18 órától.

Archívum