Hirdetések 2020.02.16-án- Évközi idő 5. vasárnapján

A mai 10:30-as szentmisében szolgáltatjuk ki a betegek kenetét. Kellő készület után az a katolikus hívő kérheti e szentséget, aki betegség vagy öregség miatt veszélybe kerül.

Ministránstalálkozót tartunk a 9-es mise után a Kaptárban. Hittannal és játékkal várjuk a résztvevőket.

A ma esti szentmisében megáldjuk a kerek házassági évfordulójukat ünneplő házaspárokat. A szentmise után minden jelenlévő házaspár és jegyespár kérhet áldást.

A jövő vasárnapi perselyadományokat a katolikus iskolák javára fordítjuk.

Még lehet jelentkezni a jegyeskurzusra, amit a plébánián tartunk a házasságra készülőknek márc. 1-től ápr. 5-ig vasárnaponként az esti szentmise után. Jelentkezni ITT lehet.

Segítséget kérünk a szentségimádásban: Kérjük, aki vállal egy órát, jelezze a sekrestyében vagy az irodában.