Hirdetések 2020.01.19-én – Évközi idő 2. vasárnap

Lehet még jelentkezni házszentelésre név, cím és elérhetőség megadásával a sekrestyében vagy az irodában. A lakás megáldásának nincs költsége és minden évben lehet kérni.

Ministránstalálkozót tartunk a 9-es mise után a Kaptárban. Hittannal és játékkal várjuk a résztvevőket.

Ma kezdődik az ökumenikus imahét, az imaórák 18 órakor kezdődnek. Templomunkban kedden 18 órakor kezdődik a taizéi énekes ökumenikus imaóra, igét hirdet Steinbach József református püspök. Az imaóra után agapéra hívunk mindenkit a Szent Imre Kollégiumba. Kérjük, süteménnyel vagy itallal járuljatok hozzá az agapéhoz, ha tehetitek. A héten hétfőtől péntekig reggel 7 órakor lesz szentmise illetve igeliturgia templomunkban.

Jegyeskurzust tartunk a plébánián márc. 1-jétől ápr. 5-ig vasárnaponként az esti szentmise után. Szeretettel várjuk a házasságra készülők jelentkezését február 16-ig. Jelentkezni ITT lehet.

Segítséget kérünk a szentségimádásban: Kérjük, aki vállal egy órát, jelezze a sekrestyében vagy az irodában.