Hirdetések 2019.12.29-én – A Szent Család vasárnapja

Szilveszter napján közös hálaadásra hívunk benneteket a templomba: 17 órától taizéi énekes közös szentségimádásban és utána a 18 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt évért.

Január 1-je Szűz Mária istenanyaságának ünnepe, mely a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Ezen a napon 9 és 18 órakor lesz szentmise templomunkban.

Januártól szerda reggelenként a szentmise időpontjában igeliturgia lesz áldoztatással. Minden hónap utolsó szombatján a szentmisét plébániánk abban a hónapban elhunyt tagjaiért ajánljuk fel.

Szerdán nem lesz irodai ügyfélfogadás, a szentségimádás csütörtök reggel folytatódik.

A Szent Imre Karitász jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

Aki szeretné otthonát megáldatni az új esztendőben, kérjük, hagyja meg nevét, címét és elérhetőségét az irodában vagy a sekrestyében.

Köszönjük az egész éves szolgálatotokat, jelenléteteket a plébánia életében és köszönünk minden anyagi hozzájárulást is. Boldog új esztendőt kívánunk!