Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2019.11.03-án – Évközi idő 31. vasárnapján

Ma ünnepeljük templomunk búcsúját. 9 és 16 órakor lesz szentmise. A 9 órai szentmise után szeretettel hívunk mindenkit a templomkertbe teára és beszélgetésre. Varga László püspök atya a 16 órás szentmisében szolgáltatja ki a bérmálás szentségét fiataljainknak. Örüljünk velük és imádkozzunk értük!

A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat. A missziós vasárnapi gyűjtés során 159.250 forintot gyűjtöttünk, melyet a püspökségre továbbítottunk. Köszönjük adományaitokat.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket jövő vasárnap 16 órától. A program miatt aznap 15 óráig lesz szentségimádás.

Szeretettel várjuk idősebb testvéreinket a Szent Erzsébet – napi vendégségre november 16-án 15 órára a kollégium nagytermébe.

A novemberi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Archívum