Hálásan köszönjük a Szent Imre Karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Csütörtökön ünnepeljük Szűz Mária mennybevételét, ez a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Akinek lehetősége van, vegyen részt valamelyik főünnepi misén:
9 és 18 órakor lesz szentmise templomunkban. A 9 órás szentmise után a templom zárva lesz a lelkigyakorlatra való előkészület miatt, ami 14 órakor kezdődik. A lelkigyakorlat mindhárom napján püspök atya 18 órakor misézik. Szentségimádás csütörtökön, pénteken és szombaton a lelkigyakorlat menetrendje szerint lesz. Részletes program a hirdetőn olvasható.

Rózsafüzér társulatunk augusztusi imaórája a lelkigyakorlat miatt két hét múlva, augusztus 24-én lesz megtartva.

Segítséget kérünk a szentségimádásban:
Kérjük, aki vállal egy órát, jelezze a sekrestyében vagy az irodában.