Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hirdetések 2019.05.19-én – Húsvét 5. vasárnapján

Köszönjük a múlt vasárnap esti szentmisén szolgálók munkáját.

Ministránspróbát tartunk a templomban a 9-es mise után.

Éneklő Egyház néven új közösséget indítunk, melynek célja a liturgia jobb megértése, melyhez hozzátartozik a szentmise énekeinek megismerése, gyakorlása. Ezáltal is jobban bekapcsolódhatunk a szentmisék ünneplésébe.

Az érdeklődőket szeretettel hívjuk és várjuk a vasárnap esti orgonás misék után, a kiírás szerint. Az első alkalom a ma esti szentmise után lesz fenn az orgonánál.

Taizéi énekes közös szentségimádásra hívunk benneteket szombaton 18 órára.

A júniusi Adoremus átvehető a sekrestyében.

Egyházmegyei ifjúsági-és könnyűzenei napra hívunk mindenkit szombaton fél 10-től a Nagyboldogasszony Iskolaközpontba. A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött, jelentkezni ITT lehet. A program miatt aznap nem lesz szentségimádás, de a templom nyitva tart.

A KÉSZ Kaposvári Csoportjának következő rendezvénye szerdán 17:30-kor kezdődik a Püspöki Székház nagytermében. Lányi Béla SVD verbita szerzetes tart előadást Missziós tevékenység a Fülöp -szigeteken címmel.

Archívum

Share This