Búcsúi lelkigyakorlat – személyesen kísért imahét

A résztvevők vállalják, hogy a Zoom alkalmazáson keresztül

• részt vesznek a kezdő és záró alkalmon (vasárnap délután és péntek este)
  • naponta kb. fél órát imádkoznak a Szentírással
  • reflektálnak imádságos tapasztalataikra
  • naponta kb. fél óra időtartamban – valamilyen online videókonferenciás alkalmazáson keresztül – beszélnek erről a tapasztalatról kísérőjükkel

Részvételi díj:

A kísért imahét adomány alapú. A heti szolgálatért az egy lelkigyakorlatozóra jutó költség 15.000 Ft. Ebből fizetjük a tiszteletdíjat valamint azokat a háttér-szolgáltatásokat, melyek a kísérői munka végzéséhez elengedhetetlenek.

Szolgálatunknak adott adományaitokkal, nem csak saját részvételetekért fizettek, hanem saját plébániai közösségetek rászorulóit segítitek. Anyagi okokból senki sem maradjon le!

Jelentkezés:  A Google űrlap kitöltésével: manreza.hu/kaposvar

A részvételhez előzetes jelentkezés szükséges, mivel a kísérők idejének végessége miatt sajnos csak korlátozott számú résztvevőt tudunk fogadni. A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében tudjuk elfogadni, és folyamatos visszajelzést adunk.

Szeretettel várunk:
A lelkigyakorlat kísérői