Ministránstalálkozót tartunk a 9-es mise után a Kaptárban.

Hálásan köszönjük a szentföldi híveknek szánt és a plébániai karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat. A Szent Imre Karitász több tevékenységéről a plébániánk honlapján, a szentimreplebania.hu/karitasz oldalon olvashattok.

Köszönjük minden közösségnek a pénteki keresztutak vezetését.

Rózsafüzértársulatunk következő közös imaórája májusban lesz.

A Férfikör (Kantár) következőtalálkozója április 26-án lesz megtartva, pénteken 18 órakor.

Nincs szentségimádás nagycsütörtök és húsvéthétfő közötti időben. Április 23-án, kedden délben folytatódik.

A nagyheti liturgiák és a gyónási lehetőségek időpontja az eseménynaptáron olvasható. Ministránsokat 5. osztályos kortól hívunk próbára és a szertartásokra.

A nagypénteki és húsvéthétfői munkaszüneti napokon a plébániahivatal zárva tart.

A Budapesti Eucharisztikus Világkongresszuson (2020. szeptember 13.) közös elsőáldozás lesz, amire 2019. május 13-ig várunk előzetes jelentkezéseket a plébánián. Az elsőáldozási felkészítés is a plébánián fog történni.Interjú Istennel című filmet április 15-16-17-én 17 órakor vetítik a Szivárvány Kultúrpalotában.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com