A Szent Imre Karitász a mai szentmisék előtt és után köszönettel várja a rászorulóknak szánt tartósélelmiszer- és pénzadományaitokat.

A mai perselyadományokat a Szentföld javára ajánljuk fel.

Óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a 9-es mise után a plébániára, a ministránsoknak és az érdeklődőknek pedig a templomban lesz rövid próba a két mise között.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket ma 16 órától. A program miatt 15 órától nem lesz szentségimádás.

Munkálatok miatt, kedden nem lesz szentségimádás. A templomot 17 órakor nyitjuk.

Pénteken a 17:30-kor kezdődő keresztúton a gitáros csoport énekel. Részletek a plakáton.

Szombaton délig zárva lesz a templom, a szentségimádás ezt követően folytatódik.

Jövő héten Virágvasárnap: Ezen a napon ünnepli az Egyház Urunk Jeruzsálembe való bevonulását a húsvéti misztérium beteljesítésére. A 9 órás misében a hittanosok adják elő a passiót, a 10:30-as misében templomunk kórusa énekli el.

Nagyhét liturgiájának rendje a hirdető tv-n, illetve a honlapon olvasható. Ministránsokat 5. osztályos kortól hívunk próbára és a szertartásokra.

A Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kara nyílt napot hirdet április 12-én 12:30-tól.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com