Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hálásan köszönjük a plébániai karitász múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket ma 16 órától.

Pénteken 17:30-tól keresztutat imádkozunk a templomban, utána Kantár találkozórahívjuk a férfiakat a plébániára.

Rózsafüzértársulatunk következő imaórája szombaton 17 órakor kezdődik.

A márciusi ministráns találkozót 24-én tartjuk a 9-es mise után.

A jövő vasárnapi perselyadományokat a katolikus iskolák javára fordítjuk.

Az egyházi hozzájárulás az egyházközség mint intézmény működtetésére befizetett összeg. A püspöki kar által ajánlott mértéke: évenként az éves nettó munkabér vagy nyugdíj 1%-a, amit keresőnként fizetünk. Ebből finanszírozzuk a templom, a plébánia és a közösségi terek rezsiköltségeit és karbantartását, a munkatársak bérét, egyéb költségeket (pl. közösségi programok, táborok, karitász csoportunk támogatása). Nevet és lakcímet megadva lehet befizetni akár több részletben, készpénzben a sekrestyében, az irodában; csekken, valamint (rendszeres) banki átutalással. Ezeken kívül a következő két vasárnap a délelőtti misék után lehetőség lesz a templomkertben felállított sátornál is befizetni. Köszönjük, hogy anyagilag is hozzájárultok plébániánk életéhez.

Nagyböjti lelkigyakorlatunkat Hurgoi János atya, gyulafehérvári érseki titkár vezeti. Március 22-én 17 órától taizéi énekes szentségimádással kezdődik a lelkigyakorlat, a főbűnökről szóló elmélkedések az esti szentmisékben lesznek pénteken, szombaton és vasárnap. Szeretettel hívunk mindenkit.

Már nem tudunk több jelentkezést fogadni a március 30-i plébániai zarándoklatra és kirándulásra.