Hálásan köszönjük a segítséget a templom takarításában, díszítésében, valamint a fenyőfák és a betlehem felállításában. (Mindenkit kérünk, ügyeljen a templom tisztaságára.)

Az ünnepi szentmisék rendje a hirdetőn és a honlapon olvasható.

Nincs szentségimádás december 24-e és január 1-je között. Január 2-án, szerdán reggel folytatódik.

A karácsonyi pásztorjáték 25-én a 9 órás szentmisében lesz, utána a 10:30-as misén templomunk kórusa énekel.

Szilveszter napján közös hálaadásra hívunk benneteket a templomba: 17 órától
taizéi énekes közös szentségimádásban és utána a 18 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt évért.

Az iroda a jövő héten zárva tart, legközelebb január 2-án lesz hivatali idő.

Az iroda most már csak a mobil számon elérhető (06-30/491-6780). Amikor nem tudjuk fogadni a hívást, hagyhattok üzenetet SMS-ben, vagy a hangpostán. Mielőbb válaszolunk az üzenetekre.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia döntésének értelmében 2019. január 1-től változik a stóladíjszabás összege. A díjak megtekinthetők a hirdető tv-n, a sekrestyében, az irodában és a megújult honlapunkon: itt. Kérjük, vegyétek figyelembe a miseszándék kérésekor azt is, hogy előre nem látott okokból kifolyólag megváltozhat a szentmise időpontja. Ezért, kérjük, hagyjátok meg elérhetőségeteket az irodában, hogy ilyen esetben mielőbb tudjunk titeket értesíteni. Januártól nem lehet miseszándékot telefonon egyeztetni. Köszönjük megértéseteket.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com