Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hálásan köszönjük szeretetszolgálatunk múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket 16 órától.

Az imaközösségek vezetőit hívjuk szeretettel hétfőn 18 órára a plébániára.

Kantár találkozóra hívjuk a férfiakat a plébániára, pénteken este 6 órára.

A jövő vasárnapi perselyadományokat a missziók javára fordítjuk.

A jövő heti 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Templomunk búcsúja alkalmából idén is lehetőséget biztosítunk egyénileg kísért lelkigyakorlaton való részvételre
november 4-től 10-ig. A jelentkezők vállalják, hogy napi fél órát imádkoznak a Szentírással, reflektálnak az imádságra, és a hét minden napján beszélnek tapasztalatukról a lelki kísérővel. További információ és jelentkezési lehetőség: IDE KATTINTVA.

Sok szeretettel hívjuk és várjuk a jelentkezőket a gitáros kórusba, akik elmúltak 8 évesek és szeretnek énekelni és szolgálnának az első és harmadik vasárnap a 9 órai gitáros miséken. Ezen misék előtti pénteken 18 órától próbálunk a kollégiumban, a következő próba 19-én lesz. Érdeklődni, jelentkezni Hegedüs Eszternél lehet: 20/397-4501

A szentmiséken való felolvasásra az irodában vagy a sekrestyében lehet jelentkezni.