Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Elkezdődött a Szakrális Művészetek Hete. Templomunkban ma este 19 órakor kezdődik Gál Laura énekművész előadóestje, kedden 19 órakor pedig Mohay Gábor építész tart előadást templomunkról. A kaposvári programok a hirdető tévén és az egyházmegye honlapján is megtalálhatók.

A Lelkiségi könyvtárunk a TalálkozLak-ban, a kollégium mellett csütörtökönként 17 órától 18 óráig újra nyitva tart.

A Lépcső ifjúsági csoport tanévkezdő alkalmára szeretettel hívjuk nemcsak a nyolcadikosokat és középiskolásokat (akár tagok, akár érdeklődők), hanem a testvéreket és szülőket is, vacsorával egybekötött közös beszélgetésre; pénteken 16:30-tól a plébánián. Kérjük, kedd estig jelezzétek Francsi atyának vagy az irodában, hányan jöttök.

A jövő vasárnapi 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Aki októbertől szeretné a plébániára megrendelni és a templomban átvenni az Adoremus liturgikus kiadványt, mely a hónap minden napjának miseszövegét tartalmazza az olvasmányokkal együtt, szerdáig iratkozhat fel a sekrestyében vagy az irodában.