Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Hálásan köszönjük szeretetszolgálatunk múlt heti gyűjtésére adott pénz és élelmiszer adományaitokat.

Hétfőn 14–15 óráig munkálatok miatt zárva lesz a templom.

Kantár találkozóra hívjuk a férfiakat a plébániára, pénteken este 6 órára.

Rózsafüzér társulatunk imaórája szombaton 18 órakor kezdődik.

A jövő heti 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban. A május 26-i egyházmegyei nap lesz a májusi ministránstalálkozó.

Templomunk kórusa a pünkösdvasárnapi 10:30-as szentmisében énekel.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket jövő vasárnap 16 órától. A program miatt aznap 15 órától nem lesz szentségimádás.

Az adóbevallás 1%-ról szóló nyilatkozattal kapcsolatban tudunk segíteni azoknak, akik azt a Magyar Katolikus Egyháznak szeretnék felajánlani. Az irodában várjuk ügyfélfogadási időben azokat, akik segítséget kérnek. A nyilatkozat megtételéhez szükséges az adószám is.

Imatáborba hívják az iskoláskorú gyerekeket a nyári időszakban. Az alsósoknak Galambokon, a felsősöknek Homokkomáromban, a 15-25 éveseknek pedig Garaboncon lesz a tábor. Jelentkezni az irodában lehet június 15-ig 5.000 Ft előleg befizetésével. Részletek a plakáton.