“Lépcső” – Ifjúsági csoport

Az ifjúsági csoportunk tagjaival (8. osztályosok és idősebbek) péntek esténként találkozunk a „kaptárban”, ahol 17 órától készítjük elő az est többi részét, ami általában vacsorából, éneklésből, előadásból, kiscsoportos beszélgetésből és játékból áll.
A pénteki alkalmakon kívül is igyekszünk minél többször összejönni közös játékra, biciklizésre, filmnézésre, kirándulásra, sportolásra.
Ha szívesen csatlakoznál vagy csak megnéznéd, kik vagyunk, mit csinálunk, gyere bátran!

Ifjúsági csoportunk nyári táboráról további információk ITT találhatók. Részvétel a jelentkezési lap kitöltésével lehetséges, amely ide kattintva letölthető.
A kitöltött nyomtatványt kérjük eljuttatni személyesen a plébániahivatal irodájába ügyfélfogadási időben, vagy a titkar@gmail.com email címre.

A csoport tagjai ezt írták a közösségről:

“Akik nem vallásosak, azoknak is lehetőséget ad új emberek megismerésére.
Ez egy vidám befogadó és barátságos közösség, ahol önmagát is jobban megismerheti az ember az új emberek mellett.”
“Filmnézés, közös ima, profi előadók, barátok, játékok, éneklés”

“A közösségünk nagyon fiatalos, mindig sokat nevetünk. Jó ide jönni egy fárasztó hét után:)
Nagyon sok az izgalmas program, rengeteg a játék. Innen nem megy haza szomorúan senki.
Szoktunk együtt korizni, társasozni, filmet nézni, mozizni. Megyünk idén paintballozni is valamikor!”

“Jó a társaság.
Érdekesek az előadások, és jó a közösség.
Nagyon jó a csoport és sok új dolgot ismerhetünk meg.
Érdekesek a programok.”

“Ez a csoport jó.
Ez a csoport nagyon jó.
Ez a csoport nagyon-nagyon jó.
Ez a csoport még annál is jobb, mint az előbb említettem.
Sőt azóta még jobb lett. Meg még jobb, sőt annál is jobb!”

“Ez a csoport csupa jókedvű, humoros és megbízható fiatalból áll.
A fantasztikus előadások és kiscsoportok mellett a svédasztalos ételt is együtt élvezhetjük.”

“Minden egyes alkalommal finom ételekkel és teával látjuk vendégül a vendégeket.
Az elgondolkodtató előadások és csoportos beszélgetések mellett énekes és játékos programok is vannak.”